Nova Civitas
Koncem měsíce června vždy Nové Město na Moravě ožije dvoudenními slavnostmi, které se snaží zapojit do dění obyvatele města přes kulturu, pohybové aktivity, farmářské trhy, …

Koncem měsíce června vždy Nové Město na Moravě ožije dvoudenními slavnostmi, které se snaží zapojit do dění obyvatele města přes kulturu, pohybové aktivity, farmářské trhy, ochutnávky jídel atd. Náš klub seniorů se již roky zúčastňuje dění tak, že ve stánku nabízí upečené dobroty – různé druhy buchtiček, cukroví a další laskominky, které upekly naše členky. Nabídka byla velmi pestrá, více jak 20 druhů. Náš stánek za ty léta má již svoje jméno, takže jsme neměly o zákazníky nouzi. Letos jsme to ještě vylepšily tím, že členky výboru měly na sobě kroje, které nám všichni obdivovali a chválili nás, jak nám to sluší…. Do pokladničky nám zákazníci přispívali – na úhradu surovin na pečení a ještě zbude na vylepšení našeho rozpočtu pro ostatní aktivity.
Zapsala: Iva Dvořáková
Mgr. Jaroslava Hnízdilová
- : předsedkyně KS
- : místopředsedkyně KS
