KLUB SENIORŮ

Závěrečné pololetní posezení

Rubriky: Klub seniorů

Sešli jsme s netradičně ve středu 24.června 2026 v klubovně DPS. Pro zpříjemnění našeho setkání za námi přišli studenti SOŠ Bělisko se svými učiteli, kteří …

Závěrečné pololetní posezení

Sešli jsme s netradičně ve středu 24.června 2026 v klubovně DPS.

Pro zpříjemnění našeho setkání za námi přišli studenti SOŠ Bělisko se svými učiteli, kteří si pro nás připravili hudební, a hlavně pěvecké vystoupení – od národních písniček přes písničky k táboráku až po skladby bratří Nedvědů. Při doprovodu klavíru a dvou kytar jsme si všichni od plic zazpívali a myslím, že jsme oboustranně zažili pěknou chvilku.  Po velkém potlesku od nás jsme se vzájemně ujistili, že akci určitě musíme zopakovat. A padl zde termín předvánoční besídky s pozváním do zasedačky SOŠ, který jsme s díky přijali.

O občerstvení se jako vždy postarala Jarka Ježová, která od rána pekla vaječné věnečky a další dobrotu „na plech“, kterou doplnila kupovanými obloženými chlebíčky. Další děvčata jí pomáhala s obsluhou a roznosem kávy a vody na pití.

Neopomněli jsme také vyřešit další provozní aktuality – poděkování za upečení buchet na Nova Civitas, vrácení peněz z předchozího výletu do Rýmařova a pozvání na zářijový výlet do Třebechovic a na Kunětickou horu .

Po příjemně stráveném odpoledni jsme se rozcházeli na dvouměsíční prázdnin .

 

Zapsala a fotografovala: Iva Dvořáková

/ Jaroslava Hnízdilová
Mgr. Libuše Topinková,
Mgr. Jaroslava Hnízdilová
  • : předsedkyně KS
  • : místopředsedkyně KS

Finančně podporuje

nmnm_red_220x170