KLUB SENIORŮ

Tchaj-wan 5.2. (beseda s promítáním, Bc Aneta Černá)

Rubriky: Klub seniorů
/ Jaroslava Hnízdilová

Měsíc únor zahajujeme opět setkáním v klubovně DPS. Dnes mezi nás zavítala Bc. Aneta Černá, která se přišla podělit o zážitky ze své cesty po Tchaj-wanu. …

Tchaj-wan 5.2. (beseda s promítáním, Bc Aneta Černá)

Měsíc únor zahajujeme opět setkáním v klubovně DPS. Dnes mezi nás zavítala Bc. Aneta Černá, která se přišla podělit o zážitky ze své cesty po Tchaj-wanu. Na úvod dnešního odpoledne jsme ještě museli pogratulovat dvěma našim dlouholetým členkám, a především aktivním členkám výboru, a to L. Topinkové, která slaví 75 let a J. Ježové, které je 70 let. Takže přejeme Vám hodně zdraví, spokojenosti a ještě spoustu zážitků v Klubu seniorů.

Nyní již k dnešní besedě.  V podání Anety Černé byla její prezentace pro nás velkým zážitkem. Krásně vybrané fotografie ze života na Tchaj-wanu nám ukázaly nejen přírodu, život ve městě i na vesnici, ale zavedly nás do způsobu života v této zemi. Aneta díky tomu, že bydlela v rodinách a cestovala s dívkami s Tchaj-wanu se opravdu dozvěděla mnoho zajímavého o stravování, zvycích, náboženství, kultuře a dalších věcech. Díky její prezentaci jsme si mohli udělat představu o životě v této vzdálené zemi. Na závěr nám zodpověděla naše dotazy a ukázala nám, jak a čím se píše na Tchaj-wanu a mohli jsme si to také vyzkoušet. Přinesla ukázat řadu zajímavých suvenýrů jako například horoskop a jeho znamení.

Myslím, že většina z nás odcházela spokojená a jistě to nebyla poslední prezentace této velmi šikovné dívky u nás. Velmi rádi se s ní podíváme do další země.

 

Zapsala a fotografovala: Mgr. Jaroslava Hnízdilová

Mgr. Libuše Topinková,
Mgr. Jaroslava Hnízdilová
  • : předsedkyně KS
  • : místopředsedkyně KS

Finančně podporuje

nmnm_red_220x170